Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00

Ekonomi Kitapları

Ürün Filtreleme

  • FİYAT
    TL - TL
  • YAYINEVİ
    0
    0
    0
Palme Ülkem İçin Çare

Palme Ülkem İçin Çare hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Ekonomi Kitapları çalışmalarıyla damga vur..

 24,00TL  19,20TL

  0 Yorum

Savaş Yayınları Temel Ekonomi

Savaş Yayınları Temel Ekonomi hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Ekonomi Kitapları çalışmalarıyla d..

 30,00TL  28,50TL

  0 Yorum

Savaş Yayınları Katılım Bankacılığı Türkiye Örneği

Savaş Yayınları Katılım Bankacılığı Türkiye Örneği hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Ekonomi Kitap..

 25,00TL  23,75TL

  0 Yorum

Savaş Yayınları Ekonominin Temelleri I II

Savaş Yayınları Ekonominin Temelleri I II hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Ekonomi Kitapları çalı..

 35,00TL  33,25TL

  0 Yorum

Savaş Yayınları Ekonomik Perspektiften Küresel Kriz Sonrası Avrupa Birliği

Savaş Yayınları Ekonomik Perspektiften Küresel Kriz Sonrası Avrupa Birliği hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemin..

 40,00TL  38,00TL

  0 Yorum

Savaş Yayınları 28 Şubat ve 17 Aralık Sürecinin Ekonomi Politiği

Savaş Yayınları 28 Şubat ve 17 Aralık Sürecinin Ekonomi Politiği hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik..

 25,00TL  23,75TL

  0 Yorum

Savaş Yayınları Uluslararası Ticaret ve Finans

Savaş Yayınları Uluslararası Ticaret ve Finans hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Ekonomi Kitapları..

 40,00TL  38,00TL

  0 Yorum

Nobel Yayınları Yönetim Bilişim Sistemleri Dijital İşletmeyi Yönetme

Nobel Yayınları Yönetim Bilişim Sistemleri Dijital İşletmeyi Yönetme hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akad..

 95,50TL  81,18TL

  0 Yorum

Nobel Yayınları Dış Politika Analizi Ders Notları

Nobel Yayınları Dış Politika Analizi Ders Notları hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Ekonomi Kitapl..

 28,00TL  23,80TL

  0 Yorum

Nobel Yayınları Altı Sigma Müşteri Odaklı Yönetim

Nobel Yayınları Altı Sigma Müşteri Odaklı Yönetim hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Ekonomi Kitapl..

 30,00TL  25,50TL

  0 Yorum

Nobel Yayınları İnsan Kaynakları Yönetimi Prof. Dr. Nuri Tortop

Nobel Yayınları İnsan Kaynakları Yönetimi Prof. Dr. Nuri Tortop hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik ..

 45,00TL  38,25TL

  0 Yorum

Nobel Yayınları Üretim Yönetimi Süreçleri ve Tedarik Zinciri

Nobel Yayınları Üretim Yönetimi Süreçleri ve Tedarik Zinciri hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Eko..

 70,00TL  63,00TL

  0 Yorum

Nobel Yayınları Lineer Cebir Schaum's Outlines

Nobel Yayınları Lineer Cebir Schaum's Outlines hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Ekonomi Kitapları..

 40,00TL  34,00TL

  0 Yorum

Nobel Yayınları Finansal Yönetim Teori ve Çözümlü Problemler

Nobel Yayınları Finansal Yönetim Teori ve Çözümlü Problemler hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Eko..

 45,00TL  38,25TL

  0 Yorum

Nobel Yayınları Örgütsel Davranış Organizational Behavior

Nobel Yayınları Örgütsel Davranış Organizational Behavior hazırlık kitabı Akademik kitaplar mesleğinizde çok fazla yararını göreceğiniz konulara değiniyor. Ülkemiz ve dünya gündemine Akademik Ekonom..

 75,00TL  68,00TL

  0 Yorum

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)