Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00

Bankacılık

Ürün Filtreleme

 • FİYAT
  TL - TL
 • YAYINEVİ
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
KR Akademi Banka Sınavları Soru Bankası

KR Akademi Banka Sınavları Soru BankasıLisans Mezunları için Halkbank, Ziraat ve Vakıfbank Sınavlarına yönelik en güncel ve kapsamlı tamamı detaylı çözümlü ..

 47,00TL  25,00TL

  0 Yorum

KR Akademi Banka Sınavları İktisat Konu Anlatımı

KR Akademi Banka Sınavları İktisat Konu AnlatımıTÜM ALAN DERSLERİ TEK KİTAPTA DEĞİL:İkltisat, Hukuk, Muhasebe, Maliye farklı kitaplara ayrılarak kalın, anlaşılmaz ve ağır dilli bir kitaptan ..

 29,50TL  16,23TL

  0 Yorum

KR Akademi Banka Sınavları Hukuk Konu Anlatımı

KR Akademi Banka Sınavları Hukuk Konu Anlatımı Banka Servis Görevlisi Ve Uzman Yardımcılığı Sınavları Hukuk Konularının Eksiksiz AnlatımıZiraat, Halkbank, Ziraat Katılım Ve Vakıfbank Sı..

 33,50TL  18,43TL

  0 Yorum

KR Akademi Banka Sınavları Muhasebe Konu Anlatımı

KR Akademi Banka Sınavları Muhasebe Konu AnlatımıSİNAN ÖZTÜRK’ÜN KALEMİNDEN BANKA SINAVLARI MUHASEBE KONU ANLATIMIZiraat, Halkbank, Ziraat Katılım ve Vakıfbank Sınavları i&cc..

 29,50TL  16,23TL

  0 Yorum

KR Akademi Banka Sınavları Maliye Konu Anlatımı

KR Akademi Banka Sınavları Maliye Konu Anlatımı Banka Servis Görevlisi ve Uzman Yardımcılığı Sınavları Maliye Konularının Eksiksiz AnlatımıZiraat, Halkbank, Ziraat Katılım ve Vakıfbank ..

 29,50TL  16,23TL

  0 Yorum

Tercih Akademi Bankacılık Alan Bilgisi Konu Anlatımlı

Tercih Akademi Bankacılık Alan Bilgisi Konu Anlatımlı hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan soruların zorluk dereceleri ve şekilleri birbirine..

 70,00TL  42,00TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları TDHP Uygulama Kapsamında Kredilendirmede Finansal Tablo Analizi

Akademi Yayınları TDHP Uygulama Kapsamında Kredilendirmede Finansal Tablo Analizi hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan soruların zorluk derec..

 40,00TL  30,00TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Sigortacılığa Giriş

Akademi Yayınları Sigortacılığa Giriş hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan soruların zorluk dereceleri ve şekilleri birbirine benzemektedir. ..

 40,00TL  30,00TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Nakit Akış Tabloları İle Kredi Analizi

Akademi Yayınları Nakit Akış Tabloları İle Kredi Analizi hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan soruların zorluk dereceleri ve şekilleri birbir..

 30,00TL  22,50TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Meslek Yüksek Okulları İçin Kredilendirmede Finansal Tablo Analizi

Akademi Yayınları Meslek Yüksek Okulları İçin Kredilendirmede Finansal Tablo Analizi hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan soruların zorluk de..

 30,00TL  22,50TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Bankacılığa Giriş

Akademi Yayınları Bankacılığa Giriş hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan soruların zorluk dereceleri ve şekilleri birbirine benzemektedir. Ba..

 40,00TL  30,00TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Türkçe Önlisans Mezunları İçin

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Türkçe Önlisans Mezunları İçin hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan soruların zorluk dereceleri ..

 20,00TL  15,00TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Türkçe Coğrafya Yurttaşlık Bilgisi Önlisans Mezunları İçin

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Türkçe Coğrafya Yurttaşlık Bilgisi Önlisans Mezunları İçin hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan..

 15,00TL  11,25TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Şekil Yeteneği Önlisans Mezunları İçin

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Şekil Yeteneği Önlisans Mezunları İçin hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan soruların zorluk der..

 15,00TL  11,25TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Sayısal Mantık Sözel Mantık Üniversite Mezunları İçin

Akademi Yayınları Banka Sınavlarına Hazırlık Sayısal Mantık Sözel Mantık Üniversite Mezunları İçin hazırlık kitabı Bankaların sınavları farklılıklar gösterse de genelde sınavlarda karşılaşılan sorul..

 26,85TL  20,14TL

  0 Yorum

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 74 (5 Sayfa)