Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00

SPK Kitapları

Ürün Filtreleme

 • FİYAT
  TL - TL
 • YAYINEVİ
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Roper Yayınları SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı 5 Deneme

Roper Yayınları SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı 5 Deneme hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına girecek adayların ..

 30,00TL  19,50TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Sermaye Piyasaları

Akademi Yayınları Sermaye Piyasaları hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına girecek adayların sınava en iyi şekilde ha..

 37,04TL  27,78TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Bankacılığın El Kitabı

Akademi Yayınları Bankacılığın El Kitabı hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına girecek adayların sınava en iyi şekild..

 37,04TL  27,78TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Banka Aktif Pasif Yönetimi

Akademi Yayınları Banka Aktif Pasif Yönetimi hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına girecek adayların sınava en iyi şe..

 37,04TL  27,78TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Temel Banka Muhasebesi

Akademi Yayınları Temel Banka Muhasebesi hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına girecek adayların sınava en iyi şekild..

 37,04TL  27,78TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Finansal Açıdan Banka Hukuku

Akademi Yayınları Finansal Açıdan Banka Hukuku hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına girecek adayların sınava en iyi ..

 37,04TL  27,78TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Bankacılar İçin Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık İktisat

Akademi Yayınları Bankacılar İçin Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık İktisat hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına ..

 45,37TL  34,03TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları Banka Risk Yönetimi

Akademi Yayınları Banka Risk Yönetimi hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına girecek adayların sınava en iyi şekilde h..

 46,30TL  34,73TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Gayrimenkul Mevzuatı Soru Bankası

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Gayrimenkul Mevzuatı Soru Bankası hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.S..

 54,63TL  40,97TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Gayrimenkul Mevzuatı

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavlarına Hazırlık Gayrimenkul Mevzuatı hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına ..

 54,63TL  40,97TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Takas Saklama ve Operasyon İşlemleri

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Takas Saklama ve Operasyon İşlemleri hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.S..

 27,78TL  20,84TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Yatırım Kuruluşları

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Yatırım Kuruluşları hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına gire..

 27,78TL  20,84TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Sermaye Piyasası Araçları 1

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Sermaye Piyasası Araçları 1 hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavı..

 27,78TL  20,84TL

  0 Yorum

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası

Akademi Yayınları SPK SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sına..

 27,78TL  20,84TL

  0 Yorum

Finansed Yayınları SPK Gayrimenkul Değerleme Esasları

Finansed Yayınları SPK Gayrimenkul Değerleme Esasları hazırlık kitabı SPK sınavı çalışma kitapları ile eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.SPK sınavına girecek adayların sınava ..

 41,67TL  33,34TL

  0 Yorum

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 79 (6 Sayfa)